Deze workshop duurt ongeveer 2,5 uur en kost € 42,50.
De maat van het canvas is 30 x 30 cm.

Wat kun je verwachten?

  • Je bewerkt een canvas met Powertex in een kleur naar keuze.
  • Je decoreert het canvas met diverse materialen (zoals textiel, schelpen of gips).
  • Je werkt alles af met een metallic verftechniek voor extra kleur en diepte.
  • Tijdens de workshop krijg je koffie/thee met iets lekkers.
  • Je reserveert via info@atelierstoer.nl. De data vind je in onze agenda. Vanaf 4 personen kun je ook een datum buiten de agenda afspreken.
  • Meer informatie over de workshop en over reserveren onder de foto’s ⇓

Tijdens de workshop bewerk je het canvas eerst met vloeibare Powertex in een kleur naar keuze. Daarna breng je verschillende materialen op het canvas aan, waarbij je kunt kiezen uit:
– verschillende soorten textiel
– verschillende soorten en maten schelpen
– piepschuimvormen (bijvoorbeeld een grote bloem of een hart)
– glazen flesjes voor bloemen
– styropor balletjes in allerlei maten
– vormen van gips (bijvoorbeeld bloemen en vlinders)
Daarna bewerk je delen van je decoratie met een pasta, gemaakt van Powertex en Stone Art. Tot slot werk je alles af door te brushen met een kwast en metallic verf. Hierdoor geef je extra kleur, creëer je diepte in de decoratie en kun je details accentueren.

Je reserveert via een mail naar info@atelierstoer.nl of je belt 06-11135851. Je ontvangt dan van ons een e-mail met een betaalverzoek (check eventueel ook je SPAM). Na betaling zijn je plaatsen definitief gereserveerd en ontvang je meer informatie over de workshop.
Onze workshops zijn voor volwassenen.